נבחרת החלומות של אבן צור

המומחים שלנו מתמחים בעבודות נגרות בהתאמה אישית - נגריית אבן צור

בתהליך תכנון ועיצוב נגרות לבית, מעבר לתכנון המוצר עצמו, קיים מידע רלוונטי רב שלקוחות אינם חשופים אליו. כזה שיש צורך לחפש לבד או להסתמך על מקורות מידע פחות מקצועיים. חוסר במידע יכול להוביל לקבלת החלטות שגויות ולפגיעה בתכנון המוצר הסופי, בעיקר כשמדובר בתהליך נגרות כולל לבית.

באבן צור מבינים את החשיבות של הנגשת המידע המשלים ולכן לראשונה בתחום הנגרות הביתית הוקם מערך של יועצים מקצועיים שיהיו חלק אינטגרלי מתהליך העבודה, יספקו מידע במגוון תחומים שונים כדי לעזור בקבלת ההחלטות הטובות ביותר לתכנון מושלם של המוצר והחלל בו הוא מותקן.

בצוות היועצים תוכלו למצוא מומחה לארגון וסידור מקומות אחסון, מומחה סטיילינג ועיצוב החלל, יועץ למוצרים נלווים כגון מכשירי חשמל ומשטחי עבודה, יועץ טכנולוגי שינגיש מידע מקצועי בתחום תאורה ואודיו למוצר ועוד.

צוות המומחים שלנו עומד לשירותכם.
כי אנחנו באבן צור מאמינים בנגרות איכותית. וקצת יותר!

פגישת עבודה ראשונה במתחם הנגריה

הגורם האחראי - נתי אבן צור. בעלים ומנכ"ל
מטרת המפגש - היכרות, תיאום ציפיות וסגירת הזמנת עבודה

הפגישה הראשונה עם הלקוח מתקיימת באולם התצוגה הנמצא ליד מתחם הייצור של הנגריה. איש המקצוע שמוביל את הפגישה הוא הבעלים והמנכל - נתי אבן צור. מטרת המפגש, רגע לפני שמתחילים לתכנן את פרטי הנגרות, היא היכרות ראשונית אישית על כוס קפה, תחקור והבנת צרכי הלקוח, הפונקציונליות של המוצרים, החלל בו הם נמצאים, הקו העיצובי המתאים לפריטים וכו. לאחר מכן עוברים ביחד על תוכניות החלל במידה ויש מעצב מטעם הלקוח מקבלים ממנו אינפוט מקצועי. מתאמים צפיות, מתמחרים תמחור ראשוני את העבודה וסוגרים הזמנת עבודה.

עיצוב הדמיות של תוכניות החלל

הגורם האחראי: נגריית אבן צור. מעצב/ת הדמיות
מטרת המפגש: להנפיש בתלת מימד ריאליסטי את הפרוייקט
אנו מבינים את החשיבות לדמות איך יראו הפרוייקטים אותם אנו מתכננים עבורכם, ולכן אנו מייצרים עבורכם הדמיות ריאליסטיות תלת מימדיות של המוצרים והחלל אותו אנו מתכננים. הצוות המקצועי שלנו יפיח חיים בשרטוטי העבודה בכדי שתוכלו לחוש את המציאות עוד לפני שהיא מיוצרת בנגריה.
*הדמיה אחת לפרויקט ללא תשלום. ניתן לתמחר הדמיות נוספות במידת הצורך.

מפגש ייעוץ. ארגון חללי אחסון - בבית הלקוח

הגורם האחראי - יועץ/ת סדר וארגון
מטרת המפגש - תכנון ומציאת פתרונות אחסון לשיפור חווית משתמש - 2 שעות

החיים בעולם המודרני מצריכים להיות יעילים ומאורגנים, כי תוצאה של ארגון נכון יכול להשפיע משמעותית על חיי היומיום שלכם. הבסיס לחשיבה זו היא ההבנה שכדי שפריט ריהוט יתפקד בצורה הטובה ביותר רצוי שיהיה מתוכנן ומאורגן בצורה הגיונית, חסכונית, יעילה ונוחה לתפעול. ולכן, לפני שמתחילים לעצב, חייבים להבין את הפונקציונליות שלו, לאפיין ולהתאים אותו למשתמש בצורה המדויקת ביותר, להבין מה השימוש בו, מה צריך להכנס לחללי האחסון שבו וכו. לשם כך גייסנו לצוות המומחים שלנו מסדרי ארונות מקצועיים שיעברו ויתכננו אתכם את מקומות האחסון של הרהיט עוד לפני שלב הביצוע שלו. פגישה זו בת שעתיים ואינה כרוכה בתשלום נוסף. אנו מספקים אותה בידיעה שארגון נכון ישפר את התאמת הנגרות לצרכים האמיתיים שלכם במוצר הסופי. במידה ותהיו מעוניינים בשעות ייעוץ נוספות, הדבר יהיה כרוך בתוספת תשלום.

מפגש ייעוץ. הכוונה בעיצוב וסטיילינג

הגורם האחראי - מעצב/ת פנים - מתאים למי שאינו מגיע עם מעצב
מטרת המפגש - חומריות, התאמת צבעים וסטיילינג ראשוני - 2 שעות

בשלב זה כאשר פרטי הריהוט נמצאים עדיין בתהליך התכנון, אפשר במקביל לעבוד על הנראות הויזואלית של המוצרים. לדוגמה בחירת צבעים וחומרים עבור חזיתות המוצרים, התאמת הריהוט לקו העיצובי הקיים בחלל או אבזור סטיילינג בבית בכדי לייצר מראה הומוגני אחיד. עבור שלב זה גייסנו לצוות המומחים שלנו סטייליסטים ומעצבים מקצועיים שיעברו ויעזרו לכם בהכוונה עיצובית על פי כל הטרנדים הנכונים בשוק. פגישה זו בת שעתיים ואינה כרוכה בתשלום נוסף. אנו מספקים אותה בידיעה שחומרים וצבעים נכונים ישדרגו את מראה פרטי הריהוט ויתאימו אותם לחלל. ייעוץ זה מתאים למי שאינו מגיע עם מעצב או זקוק לעזרה מקצועית. במידה ותהיו מעוניינים בשעות ייעוץ נוספות, הדבר יהיה כרוך בתוספת תשלום.

מפגש ייעוץ. מוצרים משלימים

הגורם האחראי - מומחים מקצועיים בתחום
מטרת המפגש - בחירת משטחי עבודה / מוצרי חשמל / כיורים וברזים / אודיו ותאורה

כהשלמה לחווית הקניה אנו שמחים להציע לכם עזרה ברכישת מגוון רחב של מוצרים משלימים לפריט הריהוט שבתהליך הייצור. כחלק ממתן שירות ומרצון ליצור עבורכם את את המוצר המושלם, נספק לכם מפגשים עם מומחים מקצועיים בתחומים כגון: מכשירי חשמל, משטחי עבודה, ברזים, כיורים ועוד. למומחים אלו נסיון וידע מקצועי רב אשר הם ישמחו לחלוק עמכם, לייעץ ולהתאים את המוצרים עבור פריטי הנגרות, ובכך יתרון ללקוח שאינו צריך לתאם בין הספקים השונים לבין הנגריה המייצרת את הרהיט - מהלך זה יכול לחסוך לכם גם כסף וגם זמן. אספקת המוצרים תהיה לפי הצורך והדרישה שלכם במקביל לתהליך התקנת הריהוט.

נגריה בפתח תקווה

תכנון פרוייקט הנגרות

הגורם האחראי - נתי אבן צור. בעלים ומנכ"ל
מטרת המפגש - הפקת תוכניות לביצוע (shop drawing) לאישור הלקוח והאדריכל

לאחר הפגישה עם יועצי ארגון ותכנון מקומות האחסון של פרטי הנגרות והפגישה עם המעצבת, חוזרים לשולחן העבודה ולתוכניות המקוריות ומישמים את כל התובנות וההחלטות בתוספת המדידות שנעשו בבית הלקוח. שלב זה מתקיים באולם התצוגה של הנגריה ביחד עם הבעלים והמנכל, נתי אבן צור. בשלב זה גם בוחרים פרזול, צבעים וחומרים. האפשרויות הן רבות ומגוונות, ניתן לשלב כמעט כל חומר וגוון בפריט ולעצב רהיט מיוחד, עדכני אך על זמני. זהו השלב האחרון בתכנון פרוייקט הנגרות ולאחריו יישלחו אל הלקוח ואל האדריכל תוכניות מעודכנות לאישור (shop drawing) . בתוכניות לביצוע יש את כל המידות המעודכנות, ההחלטות שקיבלתם בכל תהליך התכנון, מוודאים שאתם סגורים על כל המידות והפרטים ומקבלים מועד צפוי להתקנה. בהמשך הרהיט עובר תהליך של פירוק התוכניות וייצור של כל חלקי הפריט בנגריה על ידי שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, דיוק, מקצועיות אישית ובקרת איכות בלתי מתפשרת.

סיום ייצור המוצר והתקנה בבית הלקוח

הגורם האחראי - נגריית אבן צור. מתקין מקצועי מצוות הנגריה
מטרת המפגש - ייצור הפריטים, הובלתם והתקנתם בבית הלקוח באמצעות מתקין מוסמך של הנגריה. בקרת ביצוע, תיקונים והשלמות במידה ויידרשו.

לאחר סיום ייצור פרטי הנגרות, המוצרים יעבורו בדיקת איכות אחרונה במפעל ולאחריה תתבצע ההובלה לחלל בו הם יותקנו. בדרך כלל יום לפני ההרכבה יגיעו המובילים ויכניסו הביתה את הקופסאות עם חלקי הריהוט. למחרת יגיע מתקין מוסמך של הנגריה. בסיום שלב העמדת הגוף של פרטי הנגרות יותקנו על ידי אנשי המקצוע השונים השיש ומשטחי העבודה, מוצרי חשמל ופינישים אחרונים. קחו אויר, אנחנו קרובים לסיום! הקבלן ישלים את עבודות גבס, ההנמכות מעל הארונות, התקנת גופי התאורה, תותקן דלת המדיח ויתר המוצרים האינטגרלים, ויסודר כל מה שלא היה פיקס בהתקנה הראשונית. עם סיום ההתקנה תבוצע בקרת ביצוע, כולל תיקונים והשלמות במידה ויידרשו ,לפעמים, זה מצריך ביקור או שניים נוספים.
מזל טוב! פרוייקט הנגרות הושלם! והבית שלכם התחדש בפרטי נגרות ייחודיים שישמשו אתכם לאורך שנים!

אריזת תכולת הבית וסידור מחדש

הגורם האחראי - מומחה לאריזה וסידור ארונות - השירות בתשלום
מטרת המפגש - שירות אריזה, פריקה וסידור ארונות בבית החדש

בשלבי העבודה הראשונים פגשתם בצוות המומחים שלנו גם מסדרי ארונות מקצועיים שעברו ותכננו אתכם את מקומות האחסון של פרטי הנגרות עוד לפני שלב הביצוע. אותם אנשי מקצוע שעזרו לכם בתחילת התהליך מציעים לאחר שהריהוט הותקן, עזרה מקצועית של שירותי אריזה, פריקה וסידור הארונות בבית החדש. כי מי מכיר את הצרכים שלכם ואת חללי האחסון החדשים יותר טוב מהם?
שירות זה אינו כלול בתשלום עבודת הנגרות, ומתבצע ישירות מול אנשי המקצוע.

סטיילינג ועיצוב בחלל החדש

הגורם האחראי - מעצב/ת פנים - השירות בתשלום
מטרת המפגש - ליווי אישי של תהליך סטיילינג ואבזור הבית החדש

בשלבי העבודה הראשונים פגשתם בצוות המומחים שלנו גם סטייליסטים ומעצבים מקצועיים שעברו ותכננו אתכם את העיצוב. אותם אנשי מקצוע שעזרו לכם בתחילת התהליך מציעים לאחר שהריהוט הותקן עזרה מקצועית של הום סטיילינג לבית המתבצע בכמה מפגשים. במפגשים אלו ינחו אתכם כיצד לשדרג את עיצוב הבית, לרענן, לחדש ולשפר. יעזרו בבחירה נכונה של הצבעים, התאורה, הרהיטים, פריטי הטקסטיל והאביזרים הנכונים ביותר. הניסיון והמקצועיות שלהם הוא המפתח לבית מעוצב בטוב טעם עם מראה מיוחד משלכם.
שירות זה אינו כלול בתשלום עבודת הנגרות, ומתבצע ישירות מול אנשי המקצוע.